Raspored ekipa

Raspored nastupa ekipa za 6. FIRE COMBAT "Zeleni plamen"

Red. br.

Naziv vatrogasne grupe

Ime i prezime natjecatelja

Naziv društva

Kategorija

10:00

1

DVD SVETI IVAN ZELINA

TOMISLAV ANTOLKOVIĆ

DVD ZELINA

A

MATIJA ANTOLKOVIĆ

2

DVD HRAŠĆE

ROBERT RADAČ

DVD HRAŠĆE

A

DOMINIK KOPRIVNJAK

3

DVD BLAŽEVDOL

NIKOLA LITVIĆ

DVD BLAŽEVDOL

A

LUKA STOJIĆ

4

DVD DUGO SELO

IVAN KOKANOVIĆ

DVD DUGO SELO

B

TOMISLAV MARJANOVIĆ

5

JVP ZAGREB 1

FILIP NAVRAČIĆ

JVP ZAGREB

A

ANTONIO ANTOLKOVIĆ

6

DVD ZLATAR BISTRICA

LOVRO HAJDEK

DVD ZLATAR BISTRICA

A

GORAN MIKULEC

11:00

7

JVP ZAGREB 2

ALEN HERTL

JVP ZAGREB

A

PETAR KECMAN

8

OLD SCHOOL

ZDRAVKO GROŠINIĆ

DVD KOMIN/DVD SVETA NEDJELJA

C

BORIS NAĐENOVIĆ

9

DVD VLAPOVO 1

DVD VALPOVO

A

10

JVP ZAGREB 3

TONI IVANIĆ

JVP ZAGREB

A

MATEJ TRUHAN

11

DVD OSIJEK GORNJI GRAD 1

DINKO MOGUŠ

DVD OSIJEK GORNJI GRAD

A

KRISTIJAN MATOŠEVIĆ

12

MLADOST 1

JOSIP MANDARIĆ

DVD MLADOST KAŠTEL SUĆURAC

A

TOMISLAV KERETA

12:00

13

DVD IMBROVEC

NIKOLA FILIPAŠIĆ

DVD IMBROVEC

A

DARIO PAVLIČEVIĆ

14

JVP ZAGREB 4

ANĐELKO MIHOK

JVP ZAGREB

B

JOSIP VAĐIĆ

15

DVD ŽRNOVNICA 1

BRANIMIR ROGULJIĆ

DVD ŽRNOVNICA

A

ANTE BAKOTA

16

DVD VALPOVO 2

A

17

JVP ZAGREB 5

ANTE BATINOVIĆ

JVP ZAGREB

B

SINIŠA ANTONIĆ

18

HOZI PA ŽAŽI

MATEJ KOCJANČIĆ

PGD ŠALKA VAS

A

ANŽE KOBOLA

13:00

19

DVD OSIJEK GORNJI GRAD 2

SINIŠA VALENTIN

DVD OSIJEK GORNJI GRAD

B

HRVOJE JALŽETIĆ

20

JVP ZAGREB 6

DALIBOR BAJIĆ

JVP ZAGREB

B

TOMISLAV MARJANOVIĆ

21

DVD KAŠTELA

ANTE PETROVIĆ

DVD KAŠTELA

A

IVAN BATINA

13:30

PAUZA ZA RUČAK

14:00

22

NIKUD NIKAM

MIRTA BENČIĆ

DVD SVETI IVAN ZELINA/DVD ZAPAD

E

IRENA ZRINŠČAK

23

DM TEAM

MARIJA ŠIKIĆ

GVP PLIVA/DVD ČRNOMEREC

E

DIJANA VANJEK

24

DVD MLADOST 3

IVANA BOROZAN

DVD MLADOST KAŠTEL SUĆURAC

E

IRENA BRKLJAČA

25

TEAM JAPEKI

ANTONIO HUZEK

DVD GRANEŠINSKI NOVAKI

A

ZVONIMIR BEKETIĆ

26

IŽANSKA MULCA

MATIC PLANKAR

PGD IG

A

ROTAR GREGOR

27

ZIG ZAG

TOMISLAV MILIĆ

DVD KOBILJAK

A

MARKO MATIĆ

15:00

28

ČUJEN ČELE

ANTE PETROVIĆ

DVD KAŠTELA

B

ŠPIRO RADUNIĆ

29

DVD MLADOST 2

TONI ŠIMIĆ

DVD MLADOST KAŠTEL SUĆURAC

A

JOSIP MIOČ

30

JVP ZAGREB 8

ELO BELIĆ

JVP ZAGREB

C

DRAŽEN ĐURAŠIN

31

IŽANSKA LUMPA

TONI GREGOR

PGD IG

A

BENO GRABRIJAN

26

JVP ZAGREB 7

MARIO KUŠT

JVP ZAGREB

B

DARIO DODIG

33

DVD KRAS 1

STEFANO ŠNELER

DVD KRAS ŠAPJANE

A

ŽELJKO UJČIĆ

16:00

34

BEZIMENI

ILIJA ČRNILA

JVP VARAŽDIN

A

MATIJA POLJAK

35

IŽANSKA PAMŽA

ŽAN DRNOVŠEK

PGD IG

A

KLEMEN ROTAR

36

JVP DUBROVAČKI VATROGASCI

NIKŠA SVETAC

JVP DUBROVAČKI VATROGASCI

B

GORAN KOMLENAC

37

DVD KRAS 2

IGOR SMAJILA

DVD KRAS ŠAPJANE

B

TOMISLAV HOSI

38

A-TEAM

IVAN KNEZIĆ

DVD ČRNOMEREC

A

IVAN ŠVEC

39

IŽANSKA BIKA

BENO GRABRIJAN

PGD IG

A

MATIC GOVEKAR

17:00

40

DREAM TEAM

EMANUEL LACKOVIĆ

JVP VARAŽDIN

B

MLADEN ROGINA

Attachments:
FileFile size
Download this file (RASPORED.pdf)RASPORED.pdf228 Kb