Raspored natjecanja za 2. Fire combat Zeleni plamen

Objavljen je raspored nastupa na 2. Fire combat "Zeleni plamen" - natjecanje vatrogasnih grupa.

Molimo sve natjecatelje da dođu prije svojeg predviđenog vremena kako natjecanje ne bi kasnilo.

Raspored nastupa 2. Fire combat „Zeleni plamen“ – 30.03.2014.

 

09:00

DVD Sv. Ivan Zelina – Zeleni plamen 1

Muški A

 

DVD Sv. Ivan Zelina – Zeleni plamen 2

Muški A

 

DVD Blaževdol

Muški A

 

DVD Sv. Nedelja

Muški A

 

DVD Mače – Team 1

Muški A

 

DVD Gojanec – Tate mate

Muški A

 

DVD Hrnetić Novaki – Team 1

Muški A

 

DVD Komin

Muški A

10.00

DVD Kašina Gornja

Muški A

 

Vatreni dečeci

Muški A

 

DVD Mače – Team 2

Muški A

 

DVD Hernetić Novaki – Team 2

Muški A

 

PGD Dolenja Trebuša – Trebuška amaterja

Muški A

 

JVP Rijeka – Krepat ma ne molat

Muški A

 

DVD Osijek gornji grad – OSGG1

Muški A

 

DVD Žrnovnica – Crpalo

Muški A

11.00

DVD „Mladost“ Kaštel Sućurac – Mladost 1

Muški A

 

PGD Zreće – Počasni posnetek

Muški A

 

PGD Litija – Jajo in Pajo

Muški A

 

PGD Zreče – Zreče 3

Muški C

 

DVD Sesvetski Kraljevec

Žene

 

DVD Klana

Žene

 

DVD Gradišće / DVD Strmec Podravski

Žene

12.00

PAUZA

12:20

JVP Varaždin – Dream team

Muški B

 

PGD IG – 15

Muški A

 

DVD Žrnovnica – Lauš kuk

Muški A

 

JVP Rijeka – Riječke P

Muški B

 

FF Freindorf

Muški A

13.00

DVD Osijek gornji grad – OSGG2

Muški B

 

PGD Ig – Ižanska patriota

Muški A

 

DVD „Mladost“ Kaštel Sućurac – Mladost 2

Muški A

 

PGD Litija – Pipi in Melkijad

Muški A

 

JVP Rijeka – Lahko ćemo

Muški B

 

PGD Ig – DTL racing

Muški A

 

PGD Leskovac – Rdeča Fasada

Muški A

 

PGD Žužemberk – Risa

Muški A

14.00

JVP Rijeka – Frodo i Bilbo

Muški B

 

PGD Bistrica ob Dravi – Disturbed

Muški B

 

PGD Ig – Ižanska Lumpa

Muški A

 

PGD Litija – Litijska splavarja

Muški B

 

PGD Zreče – Zreče 1

Muški A

 

PGD Žužemberk – Panter

Muški B

 

PGD Leskovec – Pero i Mičo team

Muški B

 

PGD Bistrica ob Dravi – Rammstein

Muški A

15.00

PGD Litija – Podla fanta

Muški A

 

PGD Ig – Stara mulca

Muški B

 

DVD Punitovci

Muški A

 

 

PGD Leskovec – Zmešan team

Miješano

 

PGD Bistrica ob Dravi – Mi 2

Miješano

 

PGD Litija – Žute čizme

Miješano

 

PGD Ig – Kaličopkota

Miješano