vijesti za članove

Poziv na 137. izvještajnu godišnju skupštinu

Pozivamo sve članove na 137. izvještajnu godišnju skupštinu DVD-a Sv. Ivan Zelina, koja će se održati 31. ožujka 2012. godine (subota), u prostorijama Vatrogasnog centra Sv. Ivan Zelina s početkom u 19:00 sati.

U nadi Vašeg dolaska pozdravljamo Vas vatrogasnim pozdravom

"POMOZ BOG"

Sastanak

Dana, 22. veljače 2012 godine (srijeda), održat će se sastanak upravnog i nadzornog odbora, te operative DVD-a s početkom u 19:00h, u prostorijama DVD-a Sv. Ivan Zelina.

Operater DVD-a!

Obavijest za OPERATIVU DVD-a

Dana 28. siječnja 2012. godine Zapovjednik VZG-a Sv. Ivan Zelina organizira stručno predavanje i druženje operativaca na temu " Vatrogasne službe u Francuskoj", koje će održati gosp. T. Stepić, s početkom u 19 sati u prostorijama našeg DVD-a.

Pozivam stogu svu operativu DVD-a da se odazove na ovo predavanje i druženje, te dođe u 18 sati u Vatrogasni centar.

Zadnja izmjena (Srijeda, 01 FEBRUARY 2012 10:55)

135. Skupština

Dana 20. ožujka 2010. godine (subota), u 19.00 sati, održati će se Redovna 135. izvještajna skupština DVD-a Sv. Ivan Zelina.

Pozivamo sve članove da se odazovu u što većem broju.

Na skupštini će se moći čuti izvještaji o radu društva u 2009. godini, te će se podjeliti priznanja za dugogodišnnji rad i razne diplome. Također, svi zainteresirani za rad društva, poznanici i prijatelji društva su dobrodošli Skupštinu.