Petak, 06 Travanj 2018 15:19

Raspored ekipa

Raspored nastupa ekipa za 6. FIRE COMBAT "Zeleni plamen"

Red. br.

Naziv vatrogasne grupe

Ime i prezime natjecatelja

Naziv društva

Kategorija

 

10:00

1

DVD SVETI IVAN ZELINA

TOMISLAV ANTOLKOVIĆ

DVD ZELINA

A

 
   

MATIJA ANTOLKOVIĆ

     

2

DVD HRAŠĆE

ROBERT RADAČ

DVD HRAŠĆE

A

 
   

DOMINIK KOPRIVNJAK

     

3

DVD BLAŽEVDOL

NIKOLA LITVIĆ

DVD BLAŽEVDOL

A

 
   

LUKA STOJIĆ

     

4

DVD DUGO SELO

IVAN KOKANOVIĆ

DVD DUGO SELO

B

 
   

TOMISLAV MARJANOVIĆ

     

5

JVP ZAGREB 1

FILIP NAVRAČIĆ

JVP ZAGREB

A

 
   

ANTONIO ANTOLKOVIĆ

     

6

DVD ZLATAR BISTRICA

LOVRO HAJDEK

DVD ZLATAR BISTRICA

A

 
   

GORAN MIKULEC

     

11:00

7

JVP ZAGREB 2

ALEN HERTL

JVP ZAGREB

A

 
   

PETAR KECMAN

     

8

OLD SCHOOL

ZDRAVKO GROŠINIĆ

DVD KOMIN/DVD SVETA NEDJELJA

C

 
   

BORIS NAĐENOVIĆ

   

9

DVD VLAPOVO 1

 

DVD VALPOVO

A

 
           

10

JVP ZAGREB 3

TONI IVANIĆ

JVP ZAGREB

A

 
   

MATEJ TRUHAN

     

11

DVD OSIJEK GORNJI GRAD 1

DINKO MOGUŠ

DVD OSIJEK GORNJI GRAD

A

 
   

KRISTIJAN MATOŠEVIĆ

     

12

MLADOST 1

JOSIP MANDARIĆ

DVD MLADOST KAŠTEL SUĆURAC

A

 
   

TOMISLAV KERETA

   

12:00

13

DVD IMBROVEC

NIKOLA FILIPAŠIĆ

DVD IMBROVEC

A

 
   

DARIO PAVLIČEVIĆ

     

14

JVP ZAGREB 4

ANĐELKO MIHOK

JVP ZAGREB

B

 
   

JOSIP VAĐIĆ

     

15

DVD ŽRNOVNICA 1

BRANIMIR ROGULJIĆ

DVD ŽRNOVNICA

A

 
   

ANTE BAKOTA

     

16

DVD VALPOVO 2

   

A

 
           

17

JVP ZAGREB 5

ANTE BATINOVIĆ

JVP ZAGREB

B

 
   

SINIŠA ANTONIĆ

     

18

HOZI PA ŽAŽI

MATEJ KOCJANČIĆ

PGD ŠALKA VAS

A

 
   

ANŽE KOBOLA

     

13:00

19

DVD OSIJEK GORNJI GRAD 2

SINIŠA VALENTIN

DVD OSIJEK GORNJI GRAD

B

 
   

HRVOJE JALŽETIĆ

     

20

JVP ZAGREB 6

DALIBOR BAJIĆ

JVP ZAGREB

B

 
   

TOMISLAV MARJANOVIĆ

     

21

DVD KAŠTELA

ANTE PETROVIĆ

DVD KAŠTELA

A

 
   

IVAN BATINA

     

13:30

PAUZA ZA RUČAK

 
 

14:00

22

NIKUD NIKAM

MIRTA BENČIĆ

DVD SVETI IVAN ZELINA/DVD ZAPAD

E

 
   

IRENA ZRINŠČAK

   

23

DM TEAM

MARIJA ŠIKIĆ

GVP PLIVA/DVD ČRNOMEREC

E

 
 

DIJANA VANJEK

   

24

DVD MLADOST 3

IVANA BOROZAN

DVD MLADOST KAŠTEL SUĆURAC

E

 
   

IRENA BRKLJAČA

   

25

TEAM JAPEKI

ANTONIO HUZEK

DVD GRANEŠINSKI NOVAKI

A

 
   

ZVONIMIR BEKETIĆ

   

26

IŽANSKA MULCA

MATIC PLANKAR

PGD IG

A

 
   

ROTAR GREGOR

     

27

ZIG ZAG

TOMISLAV MILIĆ

DVD KOBILJAK

A

 
   

MARKO MATIĆ

     

15:00

28

ČUJEN ČELE

ANTE PETROVIĆ

DVD KAŠTELA

B

 
   

ŠPIRO RADUNIĆ

     

29

DVD MLADOST 2

TONI ŠIMIĆ

DVD MLADOST KAŠTEL SUĆURAC

A

 
   

JOSIP MIOČ

   

30

JVP ZAGREB 8

ELO BELIĆ

JVP ZAGREB

C

 
   

DRAŽEN ĐURAŠIN

     

31

IŽANSKA LUMPA

TONI GREGOR

PGD IG

A

 
   

BENO GRABRIJAN

   

26

JVP ZAGREB 7

MARIO KUŠT

JVP ZAGREB

B

 
   

DARIO DODIG

     

33

DVD KRAS 1

STEFANO ŠNELER

DVD KRAS ŠAPJANE

A

 
   

ŽELJKO UJČIĆ

     

16:00

34

BEZIMENI

ILIJA ČRNILA

JVP VARAŽDIN

A

 
   

MATIJA POLJAK

     

35

IŽANSKA PAMŽA

ŽAN DRNOVŠEK

PGD IG

A

 
   

KLEMEN ROTAR

     

36

JVP DUBROVAČKI VATROGASCI

NIKŠA SVETAC

JVP DUBROVAČKI VATROGASCI

B

 
 

GORAN KOMLENAC

   

37

DVD KRAS 2

IGOR SMAJILA

DVD KRAS ŠAPJANE

B

 
   

TOMISLAV HOSI

     

38

A-TEAM

IVAN KNEZIĆ

DVD ČRNOMEREC

A

 
   

IVAN ŠVEC

     

39

IŽANSKA BIKA

BENO GRABRIJAN

PGD IG

A

 
   

MATIC GOVEKAR

     

17:00

40

DREAM TEAM

EMANUEL LACKOVIĆ

JVP VARAŽDIN

B

 
   

MLADEN ROGINA

   

 

Download dokumenti: